Výherci

Vyhrál si deskovou plnou objevů a dobrodružství? Vyber datum slosování a ověř si výhru. Pokud si na seznamu výherců, neboj se, výhra už je na cestě!

Vyber soutěžní týden
Výherci 17. 06. 2019
Lenka R Nové Město pod Smrkem, Palackého
Ilona  F Olomouc, Holická 49a
Lenka D Ostrava, Výškovice, Předškolní
Luděk P Strakonice, Ellerova, Na Ohradě (DDM, vedle FÚ a OSSZ)
Markéta Š Brno, nám. Svobody 10c, Black Cat
Martina R Černošice, Karlštejnská
Martin R Karviná, Ciolkovského
Alena Š Brno, Merhautova 4, zastávka Dětská nem.
Ilona Š Vejprnice, Křimická
Jana Z Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Lucie Č Letohrad, Nový Dvůr
Tereza D Praha 6, Kladenská, K Lánu
Anastasiya D Vlašim, Žižkovo náměstí
Hana C Týn nad Vltavou, Veselská
Milan  B Znojmo, OD Dyje, Obroková
Lucie C Hlučín, Pode Zdí
Tomáš K Semily, Ke Stadionu
Iva H Ostrava, Nová Karolina Park, 28. října
Danuše L Ostrava, Poruba, Opavská (Dárky Mája)
Tonička B Plzeň, Bolevec, Gerská
Mária  Košice, Werferova 6
Jana Z Rájec-Jestřebí, Blanenská
Gabriela P Hradec Králové, Chelčického
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Jitka B Strakonice, Velké náměstí
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika B Bílovec, Slezské nám.
Lenka G Kralovice, Masarykovo náměstí
Kamila Š Teplice, Alejní
Petra I Mukařov, Pražská 309
Nikola  N Dačice, Školní
Kamila  Š Teplice, Alejní
Denisa V Brno, Líšeň, Pohankova 44/19
MAX P Stříbro
Lenka M Zábřeh na Moravě, Žižkova
Tomas D Praha 13, OC Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16
Zdenka T Praha 13, OC Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16
Eliáš F Česká Třebová, Hýblova
Pavla K Přelouč, Pražská
Jiří S Česká Lípa, Příbramská
Tereza P Česká Lípa, Antonína Sovy
Roman K Příbram, 17.listopadu
Adéla  K Nehvizdy, Pražská
Adéla  V Ústí nad Labem, Hlavní nádraží, PONT, U Nádraží
Irena H Most, Javorová
Helena K Prachatice, Zvolenská 22
Blanka H Lanškroun, Dvořákova
František V Praha 21, Újezd nad Lesy, Starokolínská
Zdenka K Praha 15, OC Europark, Notino
Zdenka K Praha 15, OC Europark, Notino
Lucie Z Jablonec nad Nisou, Smetanova
Zdenka K Praha 15, OC Europark, Notino
Naďa  D Praha 19, Kbely, Žacléřská
Naďa D Praha 19, Kbely, Žacléřská
Monika  H Třešť, nám. Svobody
Štěpán  P Hradec Králové, Chelčického
Anna V Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
PAVEL D Blansko, Vodní
Martina K Kralupy nad Vltavou, Sokolská
Alice K Třeboň, Svobody, FogiZooShop
Anna V Choceň, Jungmannova
Veronika M Brno, Campus Square Bohunice, Netroufalky
Uliana  K Velké Přílepy, Pražská
Veronika J Brno, Campus Square Bohunice, Netroufalky
Jana M Jihlava, Čajkovského
Jana M Jihlava, Čajkovského
Jan V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Kamila C Praha 7, Milady Horákové, Elektro Letná
Eva P Hlučín, Hrnčířská
Kristýna  K Opava, Horní náměstí (Moravel)
Jakub Ž Brno, Střed, Bašty
Stanislava N Třešť, Franze Kafky
Barbora S Letohrad, Václavské nám.
Barbora S Letohrad, Václavské nám.
Vendula N Domažlice, Město, Vodní
Petra K Slavkov u Brna, Husova 58
Klára A Frenštát pod Radhoštěm, Dolní
Vladimír M Kaznějov, Ke Škále
Miroslava T Znojmo, OD Dyje, Obroková
Michaela B Brno, Nový Lískovec, Oblá 414/67
Miroslava T Znojmo, OD Dyje, Obroková
Michaela B Brno, Nový Lískovec, Oblá 414/67
Tereza K Žamberk, Kostelní
Klára K Ústí nad Labem, OD Labe, 2.patro, Revoluční
Hana M Čkyně
Jaroslava S Říčany, Rýdlova
Jaroslava S Říčany, Rýdlova
Klára Z Dvůr Králové n.L., Jiráskova
Pavlína K Humpolec, Komenského
Jitka K Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Emília  I Milovice, ČSA
Dagmar M Praha 15, Horní Měcholupy, Bolevecká
Alena  H Moravská Třebová, Cihlářova 166/2b
Žaneta B Mutěnice, Slovácká 249
MONIKA S Český Těšín, Čapkova
Pavlína S Týn nad Vltavou, Puchmayerova
Květa V Jirkov, Hornická
MONIKA B Most, Báňská
Martina K Zlín, K Pasekám
Šárka K Brno, Židenice, Gajdošova 7
Pavlína V Litovel, Příčná
Renata V Dobříš, Mírové náměstí
Marcela S Lázně Bělohrad
Lucie K Březnice, Rožmitálská 37
Dana J Brno, Kohoutovice
Zbyněk F Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Zbyněk F Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Věra Š Olomouc, Ibsenova
Vendula C Líbeznice, Mělnická
Kateřina K Mohelnice, nám. Svobody 19
Radomír D Brno, Žabovřesky, nám. Svornosti 2573/6, Hraboška
Hana M Praha 1, Jindřišská
Lucie M Mariánské Lázně, Dvořákova
Miroslav S Brno, Střed, Bašty
Ludmila N Třebíč, Karlovo náměstí
Tereza K Velvary, Za Roudnickou branou
Radim K Plzeň, Doubravka, Masarykova 1201/75, Centrum Doubravka, Pollex 1.patro
Jiří  M Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Dagmar M Praha 15, Horní Měcholupy, Bolevecká
Lucie Č Unhošť, Dr. Beneše
Renata A Beroun, Hornohradební / Palackého
Renata A Beroun, Hornohradební / Palackého
Markéta V Bruntál, Ruská
Petra K Ústí nad Labem, Mírová, Horizont
Mirka T Pelhřimov, Palackého
Dana Š Brno, Líšeň, Kotlanova
Ivana R Praha 8, Palmovka, Sokolovská - Hrabárna Lega
Filip V Nový Bydžov, Třída ČSA
Silvie Č Ostrava, Poruba, 17.listopadu
Pavla Ř Sedlčany, Tyršova (Pod nemocnicí)
Alena J Jihlava, Jana Masaryka
Petra B Slavičín, Dlouhá 300
Iveta  M Chrudim, Vrchlického
Richard C Opočno, Kupkovo nám.
Vanesa K Nový Bydžov, 28. října
Lenka L Krupka, Bohosudovská
Zuzana B Ostrava, Zábřeh, Patrice Lumumby (Traficon)
Petra R Jablonec nad Nisou, Jitřní (vchod z Vysoké)
Zdenka J Oslavany, náměstí 13. prosince
Petr U Plzeň, Bolevec, Gerská
Petr U Plzeň, Bolevec, Gerská
Miroslav M Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Miroslav M Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Miroslav  Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Miroslav M Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Miroslav M Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Zdeňka S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Zdeňka S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Zdeňka S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Hana Ž Praha 13, OC Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16
Táňa P Olomouc, Střední Novosadská
Monika D Jihlava, Mrštíkova
Marie B Žatec, Nákladní
Zlata P Mladá Boleslav, tř. T. G. Masaryka
Michaela V Mělník, Mladoboleslavská
Jana U Velká Bíteš, Masarykovo nám. 5
Zdeňka K Strakonice, Velké náměstí
Jitka D Milovice, ČSA
Věra  K Mělník, Mladoboleslavská
jan k Brno, Bystrc, Ečerova 1148/2a
Veronika H Ostrava, Nová Karolina Park, 28. října
Markéta L Ledeč nad Sázavou, Husovo nám.
Michal G Zastávka, 1.Máje 69
Lucie D Tábor, Světlogorská
Dominika K Brno, Líšeň, Bednaříkova
Ilona Š Šternberk, Partyzánská
Ondřej R Hradec Králové, Chelčického
Jan Damián K Kardašova Řečice, nám. J. Hrubého
Sylva B Olomouc, Pavelčákova 21
Lenka S Moravská Nová Ves, Na Rynku 156
Hana B Kroměříž, Riegrovo náměstí
Lenka S Moravská Nová Ves, Na Rynku 156
Lenka K Kolín, Pražská
Josef C Plzeň, Přemyslova, naproti centru Plaza
Josef C Plzeň, Přemyslova, naproti centru Plaza
Romana S Kopřivnice, TESCO, Nádražní
Romana S Kopřivnice, TESCO, Nádražní
Marek H Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Marek H Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Marek H Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Věra M Frýdek-Mistek, Radniční
Magda N Vyškov, Jiráskova
Iva H Brno, Žabovřesky, Králova 3213/1a
LUCIE S Ústí nad Labem, OD Labe, 2.patro, Revoluční
Vendula H Šumperk, Jesenická (vlak. nádraží)
Vendula H Šumperk, Jesenická (vlak. nádraží)
Vendula H Šumperk, Jesenická (vlak. nádraží)
Václav K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
jirka k Dobruška, prodejna nám. F. L. Věka
Karas V Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Václav K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Václav K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Václav K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Markéta V Kunštát, Sychotín
Václav  K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Luboš F Hlučín, Hrnčířská
Denisa Ď České Budějovice, Máj, Ant. Barcala, Pošta
šimon š Ždírec nad Doubravou, Brodská
Lukáš V Valašské Meziříčí, Poláškova
Jonáš  A Plzeň, Klatovská třída, Drogerie
JAN S Praha 21, Újezd nad Lesy, Starokolínská
Renata M Jihlava, Březinova 144, cukrárna
Lenka  K Veselí nad Lužnicí, Budějovická
Lenka  K Veselí nad Lužnicí, Třída Čs. armády
Monika K Hlinsko, Wilsonova
Jaroslava B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Zuzana T Opočno, Kupkovo nám.
Zuzana T Opočno, Kupkovo nám.
Simona R Příbor, Oldřicha Helmy (Zahradní technika)
Miloslava Š Zlín, Bratří Jaroňků
Roman Š Loděnice, Husovo náměstí 67
Veronika K Loděnice, Husovo náměstí 67
Michal F Hořice, nám. Jiřího z Poděbrad
Barbora S Praha 14, Černý Most OC CČM
Michal  F Hořice, nám. Jiřího z Poděbrad
Michaela Ž Chomutov, Třebízského
Marie V Nepomuk, náměstí Augustina Němejce
Martin K Příbram, 17.listopadu
František  G České Budějovice, Dvořákova
Ondřej  B Praha 18, Letňany, Rychnovská
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Roman K Příbram, 17.listopadu
Roman K Příbram, 17.listopadu
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Lenka P Opava, Kylešovice, Bílovecká
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Martina H Králíky, Velké náměstí
Pavlína L Heřmanův Městec
Martina  K Kamenice nad Lipou, Vackova
Albert A Frýdek-Místek, Hlavní tř. (Koloseum)
Jitka K Choceň, Jungmannova
Blažena V Orlová, Osvobození
Jitka K Choceň, Jungmannova
Barbora D Brno, Pekařská, AZ FOTO
Petr K Praha 22, Uhříněves, Trafika, Přátelství
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Zdeněk B Praha 11, Leopoldova 1682/25
Katarína  S Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Ema M Plzeň, Roudná, Na Roudné
Linda K Praha 12, Modřanská
Eva O Štětí, OC, U Tržnice
Linda K Praha 12, Modřanská
Michaela V Hradec Králové,Špitálská
Michaela V Hradec Králové,Špitálská
Michaela V Hradec Králové,Špitálská
Martina J Chrudim, Novoměstská
Zdeňka M Zlín, Masarykova 203 (železářství)
Viktorie S Mirošov, V. Nejedlého
Jakub N Černá Hora, náměstí Míru 13
Lucie Č Otrokovice, Havlíčkova
ANDREA F Hořovice, Dibeo, Zámecká
Jana Z Plzeň, Náměstí Republiky 135/21, 1.patro
Lucie K Praha 4, Spořilov
Jana Z Plzeň, Náměstí Republiky 135/21, 1.patro
Veronika V Letovice, Masarykovo nám.
Denisa  K Moravská Třebová, Cihlářova 166/2b
Denisa K Moravská Třebová, Cihlářova 166/2b
Kateřina J Ostrava, Dubina (Koloniál), V. Jiříkovského
ANDREA V Český Těšín, Ostravská
Monika B Kyjov, třída Komenského, barvy laky
Štěpán  V Veselí nad Moravou, Svatoplukova 654
Jana P Havlíčkův Brod, Horní 15
Petr P Stříbro
Kristyna P Tachov, Náměstí Republiky
Petra Č Opava, Polní
Patrik B Kaznějov, Ke Škále
Danilo M Praha 5, Anděl, Vltavská
Pavla F Frýdek-Mistek, Radniční
Vojta Š Lázně Bohdaneč
Ivana K Praha 11, OC Chodov (Metro C), Click & service
Martina S Litoměřice, Masarykova 2
Lenka Ř Říčany, OC Lihovar, Barákova
Vlasta D Slaný, Kynského
Jitka J Slaný, Masarykovo náměstí
Vlasta D Slaný, Kynského
Eliška K Jablonec nad Nisou, Pražská
Jitka J Slaný, Masarykovo náměstí
Zuzana Š Česká Lípa, Antonína Sovy
Marie C České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská)
František J Opava, Kylešovice, Bílovecká
Petra R Ždírec nad Doubravou, Brodská
Zlata P Tišnov, Mlýnská 129
Martina S Březová, Příčná
Martina S Březová, Příčná
Renata S Chrast u Chrudimě, Podlažice
Lenka T Uherské Hradiště, Františkánská
Jana K Hradec Králové, Milady Horákové
Věra K Hulín, Žižkova
Lukáš K Litoměřice, Masarykova 2
Jakub H Jaroměř, Palackého
Markéta P Přibyslav, Bechyňovo nám
Anna Diyanova L Pardubice, Dašická
Žaneta  L Nová Paka, Masarykovo nám.
Zuzana H Praha 13, Stodůlky (Metro B), Hábova
Aneta Č Hodonín, Měšťanská 4
Kateřina S Jihlava, Mrštíkova
Šárka H Úvaly, Husova
Soňa B Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Soňa J České Budějovice, Ledenická
Soňa J České Budějovice, Ledenická
Pavla K Plzeň, Bolevec, V Lomech
Soňa J České Budějovice, Ledenická
Soňa J České Budějovice, Ledenická
Soňa J České Budějovice, Ledenická
Jiří  Ž Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Zbyněk M Soběslav, Wilsonova
Pavla  K Kaplice, Pohorská
Pavla K Kaplice, Pohorská
Pavla K Kaplice, Pohorská
Pavla  K Kaplice, Pohorská
Pavla  K Kaplice, Pohorská
Pavla  K Kaplice, Pohorská
Monika K Sokolov, Gagarinova
Olga S Opava, Kylešovice, Bílovecká
Hana N Týn nad Vltavou, Puchmayerova
Helena R Tábor, Pražská
Nikola N Ostrava, Radvanice
Michaela V Plzeň, Slovany, Slovanská
Marie B Žatec, Nákladní
Eva D Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Zuzana V Benátky nad Jizerou,Bambule,Pražská
Eva D Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Eva D Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sofi B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sofi B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sofi B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Monika M Budyně nad Ohří, Děkanská
Lucie F Písek, Mírové nám.
Sofi B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Franti B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Franti B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Franti B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Franti B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Laura N Praha 4, Libuš, Mílová
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Kateřina J Olomouc, tř. 17. listopadu
Svatopluk R Olomouc, Schweitzerova 749/97 (Ital. potraviny)
Lenka Marie W Postoloprty, Jiráskovo náměstí
Marta K Praha 1, Masarykovo Nádraží, Hybernská
Daniela Š Klatovy, Ramala, Niederleho
Jana H Mělník, Pražská
Jitka S Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
MARTINA H Boskovice, Komenského
Helena O Louny, Mírové náměstí
Bohumila P Zdice, Komenského
lucie j Říčany, Olivova
Jana K Moravská Třebová, Brněnská
Tereza S Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Veronika T Praha 8, Bohnice, Zhořelecká
Veronika T Praha 8, Bohnice, Zhořelecká
Aneta  K Krnov, Hlavní náměstí (Foto)
Lenka  S Boršice
Ondřej M Nové Strašecí, Komenského náměstí
Jana T Nové Strašecí, Komenského náměstí
Michaela  Š Praha 16, Zbraslav, Elišky Přemyslovny
Alena N Černá Hora, náměstí Míru 13
Hana D Holešov, Novosady
Miroslav K Prešov, Tomašiková 8/A
Petra  L Zbiroh, Sládkova
Ilona  B Polička, Palackého náměstí
Lukáš Z Brušperk, Jožky Matěje
Ilona Š Šternberk, Partyzánská
Petra J Klatovy, Pražská
Ilona Š Šternberk, Partyzánská
Jana P Kutná Hora, Na náměti
Dita B Svitavy, T. G. Masaryka
LADA S Rožnov pod Radhoštěm, Palackého
Marie V Praha 3, Koněvova, Výcvikové obojky
Petra B Písek, Galerie Písek, Hradišťská, u Billy
Lenka R Nové Město pod Smrkem, Palackého
Jiřina Š Prostějov, Vrahovice, Čs. arm. sboru
Lenka R Nové Město pod Smrkem, Palackého
Marie V Praha 3, Koněvova, Výcvikové obojky
Simona V Mikulov, Kostelní nám.
Jakub S Litvínov, OC Máj
Lucie  C Zlaté Hory, nám. Svobody
Iva D Hlinsko, Wilsonova
Markéta V Bruntál, Ruská
Karolína V Tišnov, Brněnská 6
Iva V Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Ivana P Praha 10, V olšinách (Billa)
Miloslav F Praha 16, Radotín, Sídliště
Jessica  K Karviná, Mizerov, tř. Těreškovové
Kristýna  N Jindřichův Hradec, Jarošovská
Marie V Litoměřice, Dlouhá
Monika C Hořovice, Dibeo, Zámecká
Kateřina T Žatec, Bratří Čapků
Jana  K Budyně nad Ohří, Děkanská
Terezie B Žamberk, Kostelní
Dagmar P Ludgeřovice, Hlučínská
Lucie H Břeclav, Husova
Andrea  D Brandýs nad Labem, Masarykovo nám.
Martina R Brno, Bystrc, Kubíčkova
Jana M Brno, Komárov, Mariánské náměstí 1
Kristýna K Praha 6, Kladenská, K Lánu
Sabina  Č Ostrožská Nová Ves, Dědina
Sabina Č Ostrožská Nová Ves, Dědina
Michaela S Olomouc, Sokolská
Katerina B Jeseník, Nádražní (vlakové nádraží)
Dana J Tanvald, Krkonošská (Zdravá výživa)
Klára D Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Eva N Oslavany, náměstí 13. prosince
Milan K Velká Bíteš, Masarykovo nám. 5
Petra P Dobřany, Lipová 888
Mariia P Praha 11, Jarníkova
Simona Z Velké Meziříčí, Třebíčská 474
Romana J Náměšť nad Oslavou, Masarykovo nám.
Michaela F Telč, Masarykova
Jana K Vyškov, CITY CENTRUM, Dukelská
Markéta Z Krupka, Dlouhá
Markéta Z Krupka, Dlouhá
Dana N Brandýs nad Labem, Masarykovo nám.
Dana N Brandýs nad Labem, Masarykovo nám.
Jana H Praha 6, Zikova
Jana H Praha 6, Zikova
MARTIN V Vsetín, Rokytnice (Kotovo)
Jana M Moravské Budějovice, nám. ČSA
Hana T Nýrsko, Prap. Veitla
František J Opava, Kylešovice, Bílovecká
Nada J Velká Bystřice, 8. května
Zdenka V Česká Kamenice, Janáčkova
Iva S Město Touškov, Čemínská
Karel H Hořice, nám. Jiřího z Poděbrad
Tomáš C Zlín, Vodní
Tomáš C Zlín, Vodní
Karel H Hořice, nám. Jiřího z Poděbrad
Tomáš C Zlín, Vodní
Tomáš C Zlín, Vodní
Renáta L Pardubice, Devotyho
Tereza M Praha 8, Ládví, Opálkova - Tabák
Lenka P Žebrák, Náměstí
Václav Ř Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Václav Ř Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Radim K Karlovy Vary, Dr. Davida Bechera
Dana S Praha 4, Michle, Ohradní
Daniela V Teplice, Alejní
Alexandr S Třebíč, Karlovo náměstí
Jitka  Š Žďár nad Sázavou, Jihlavská
Libuše S Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Daniel K Ostrava, Zábřeh, Volgogradská
Ilona Š Beroun, Optika, Česká
Petra Š Ostrava, Zábřeh, Volgogradská
Jana R Třemošnice
Markéta Š Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Eva S Brno, Líšeň, Masarova 2407/7
Markéta Š Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Monika  D Hlučín, Pode Zdí
Lenka B Praha 22, Uhříněves, V Potokách
Lenka B Praha 22, Uhříněves, V Potokách
Martin R Cheb, Náměstí Krále Jiřího
Věra A Humpolec, Komenského
Petra  S Praha 3, Želivského
Jiří T Kostelec na Hané, Tyršova 795
Věra A Humpolec, Komenského
Věra a Humpolec, Komenského
Věra A Humpolec, Komenského
Petra Š Nové Město nad Metují
Věra A Humpolec, Komenského
Věra A Humpolec, Komenského
Libuše H Olomouc, Střední Novosadská
Libuše H Olomouc, Střední Novosadská
Lenka V Nová Paka, Masarykovo nám.
Jana B Tábor, MobilRotunda, Husovo nám.
Zuzana P Praha 17, Řepy, Makovského, Fotomobil
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
Tomáš J Brandýs nad Labem, F.X. Procházky
Kateřina  P Zašová, Zašová 386
Katarína Ď Hlučín, Pode Zdí
Honza K Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Vlasta D Slaný, Kynského
Jana P Havlíčkův Brod, Horní 15
Eva M Neratovice, náměstí Republiky
Dagmar G Praha 4, Libuš, Dobronická
Václava K Křemže, Náměstí
Kateřina K Brno, Starý Lískovec, U Leskavy
Daniela  H Chomutov, Ruská - DDD Knihkupectví
jana h Dobruška, Opočenská
Pavla K Modřice, nám. Svobody
Maria K Praha 9, K Žižkovu
Maria K Praha 9, K Žižkovu
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
Ivana  V Mladá Vožice, Žižkovo náměstí
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
Eva F Praha 5, Barrandov, Voskovcova
Pavel P Planá nad Lužnicí, ČSLA
Pavel P Planá nad Lužnicí, ČSLA
Monika  T Milovice, ČSA
Marie B Žatec, Nákladní
Pavel H Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Ivana K Kostelec nad Černými lesy, nám. Smiřických 31
Kristýna S Orlová, Okružní
Veronika P Praha 5, Anděl, Štefánikova
Zdeňka M Zlín, Masarykova 203 (železářství)
David R Uherské Hradiště, Větrná
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
Adam R Uherské Hradiště, Větrná
David R Uherské Hradiště, Větrná
Hana  M Čkyně
Adéla  S Čkyně
Andro S Praha 4, sídliště Pankrác, Pujmanové
Dobromila R Uherské Hradiště, Větrná
Andrea Š Jevíčko, Třebovská
Petra Č Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Lenka  K Levice, Ľ. Štúra 63
NATÁLIE Č Orlová, Masarykova tř. (ESAM)
Vlasta Z Vsetín, Žerotínova
Michala P Praha 19, Kbely, Žacléřská
Kateřina  K Dobrá, Dobrá
Kateřina H Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Katalin N Praha 7, Jateční
Tereza J Kaplice, Pohorská
Sofinka H Znojmo, OD Dyje, Obroková
Veronika  S Havlíčkův Brod, Humpolecká
Lucie F Liberec, Pražská
Renáta R Kaznějov, Ke Škále
Jitka P Velešín, nám. J. V. Kamarýta
Bohumila P Zdice, Komenského
Karoli M Jemnice, Husova 96
Iveta  S Králíky, Velké náměstí
Marcela S Lázně Bělohrad
Renáta P Olomouc, Schweitzerova 749/97 (Ital. potraviny)
Pavlína Š Nový Bydžov, Třída ČSA
Eva S Trutnov, Svažitá
Karoli M Jemnice, Husova 96
Karoli M Jemnice, Husova 96
Karoli M Jemnice, Husova 96
Vlasta D Slaný, Husova
Karoli M Jemnice, Husova 96
Dana J Brno, Kohoutovice
Matěj K Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Renata C Orlová, Masarykova tř. (ESAM)
Tereza K Domažlice, Město, Vodní
Monika M Veselí nad Lužnicí, Třída Čs. armády
Michal V Uherské Hradiště, Větrná
Zuzana V Praha 10, Francouzská
Jana K Jihlava, Žižkova 1683/13
Markéta  L Karviná, Mizerov, tř. Těreškovové
Markéta J České Budějovice, Dr. Stejskala
Jitka L Cheb, OD Prior, Svobody
Tereza Ž Slatiňany, Sečská
Daniela D Letohrad, Václavské nám.
Lucia B Brno, Merhautova, U Kačenky
RICHARD M Lanškroun, 28. října
JANA M Lanškroun, 28. října
RICHARD M Lanškroun, 28. října
JANA M Lanškroun, 28. října
MONIKA C Ostrava, Poruba, Slavíkova
Helena K Olomouc, Palackého 23
Karolína P Uhlířské Janovice, Kolínská
Piškova S Votice, Komenského náměstí 230
Martina N Praha 9, Bratří Dohalských, Vysočanská (Metro B)
Anna K Opava, Horní náměstí (Harmonie)
Zdeňka K Klatovy, ul. 5. května
Veronika  J Příbram, 17.listopadu
Kateřina  T Čelákovice, Zálužská, Mycí centrum
Lucie  M Litoměřice, U Galerie na Soutoku, Želetická
Soňa V Chlumec nad Cidlinou, Klicperovo náměstí
Petra P Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 3
Jana H Zábřeh na Moravě, Žižkova
Jiří K Slavkov u Opavy, K Srdečníku
Adam Josef R Žebrák, Náměstí
Adam Josef R Žebrák, Náměstí
Adam Josef R Žebrák, Náměstí
Adam Josef R Žebrák, Náměstí
Vaneska B Boskovice, Komenského
Martina  O Ostrava, Hrabůvka, Startovní
Petr Š Praha 8, Karlín, Vítkova
Jana H Český Těšín, Čapkova
Katerina B Jeseník, Nádražní (vlakové nádraží)
Marie B Příbram, Střelecká
Monika Ž Čáslav, Kl. Čermáka
Jiří  S Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Ivana D Hradec Králové, Puškinova
Marie L Moravské Budějovice, 1. máje 123, papírnictví
Markéta Č Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Marek H Kosmonosy, Pod koupalištěm
Jana M Brno, Nový Lískovec, Oblá 414/67
Alena S Milovice, ČSA
Václav  S Volary, Náměstí
Blanka P Olomouc, Holice, Náves Svobody
Kristýna M Frenštát pod Radhoštěm, Dolní
Blanka P Olomouc, Holice, Náves Svobody
Michaela F Brno, Mendlovo nám., Husákovy děti
Iva D Hlinsko, Wilsonova
Iva D Hlinsko, Wilsonova
jana c Hranice, Radniční
Iveta P Chabařovice, Husovo nám.
Petra S Jihlava, Březinova 144, cukrárna
JANA H Polná, Husovo náměstí
JANA H Polná, Husovo náměstí
JANA H Polná, Husovo náměstí
Richrd Č Praha 9, Českomoravská, VM-SPORT, U Svobodárny
JANA H Polná, Husovo náměstí
JANA h Polná, Husovo náměstí
Lucie Z Jablonec nad Nisou, Smetanova
Jan V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Zdenka T Milovice, ČSA
Petr M Ostrava, Hrabůvka, (Špalíček) Dr. Martínka
Vojtěch M Uherské Hradiště, Františkánská
Jan V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Petra  N Týn nad Vltavou, Puchmayerova
Stanislav Z Holešov, Masarykova
Erika  D Kralovice, Masarykovo náměstí
Lenka K Veselí nad Lužnicí, Třída Čs. armády
ANDREA V Český Těšín, Ostravská
Kateřina H Hradec Králové, Náhon
Zuzana E Praha 5, Plzeňská 2299/168, Kreativní potřeby
Hana H Znojmo, OD Dyje, Obroková
Renata V Dobříš, U Pivovaru, Optika
Ivona M Ostrava, Bělský les, Bohumíra Četyny
MARTINA H Boskovice, Komenského
Martina F Hradec Králové, Sokolská třída (FNHK)
Eva R Ostrov, Hlavní třída
Jakub  T Písek, Mírové nám.
Bohumila B Mimoň, Mírová
Dagmar Š Zruč nad Sázavou, nám. Míru
Jana  L Studénka, nám. Republiky
Lucie  C Hlučín, Pode Zdí
Petra  B Hlučín, Pode Zdí
Tereza H Mělník, Náměstí Míru
Jitka P Ždírec nad Doubravou, Brodská
Ondřej  Z Dvůr Králové n.L., Jiráskova
Ondřej Z Dvůr Králové n.L., Jiráskova
Klára  A Strakonice, Velké náměstí
Klára A Strakonice, Velké náměstí
Petra M Pelhřimov, Pražská
Petra M Pelhřimov, Pražská
IVA K České Budějovice, Fr. Ondříčka
Pavel  N Žatec, Bratří Čapků
Zuzana K Dobruška, Opočenská
Adéla P Hranice, Drahotuše, Nám. Osvobození
Kateřina Š Kladno, Kročehlavy, Intersport, Americká
Zuzana K Hradec Králové, Palachova (Svitavská 1814/2)
Petra S Hradec Králové, Chelčického
Adéla  M Plzeň, Roudná, Na Roudné
Veronika B Plzeň, Křimice/Skvrňany, Chebská
Tereza M Batelov, Družstevní
Lucie  S Ústí nad Labem, OD Labe, 2.patro, Revoluční
Renáta R Kaznějov, Ke Škále
Zdenka L Praha 3, Biskupcova (Elektro)
Hana B Bělá pod Bezdězem, Masarykovo náměstí
Hana B Bělá pod Bezdězem, Masarykovo náměstí
Oliver  M Praha 10, U polikliniky plaňanská, Počernická
Hana B Bělá pod Bezdězem, Masarykovo náměstí
Martina L Městec Králové, Přemysla Otakara II
Eva N Praha 21, Klánovice, Bělečská
David V Mariánské Lázně, Dvořákova
Lucie J Neratovice, náměstí Republiky
Lucie K Brno, Merhautova, U Kačenky
Romana V Sušice, Americké armády
Romana V Sušice, Americké armády
Jiří G Slaný, Dr. E. Beneše
Jiří G Slaný, Dr. E. Beneše
Veronika J Týnec nad Sázavou, Na pěší
Stanislava W Jablonec nad Nisou, Kokonín, Jasanová
Vendula Č Olomouc, Zeyerova
Marie H Praha 6, Hradčanská, Pod kaštany
Jana  A Ledeč nad Sázavou, Husovo nám.
Jitka  D Jihlava, Benešova
Milena L Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5.května
Lucie S Hradec Králové, Ve Stromovce
Markéta K Jihlava, Mrštíkova
Karolína F Znojmo, Přímětice, Křížové náměstí 343/3
Andrea V Zlín, Kvítková
Michaela  Š Česká Lípa, Antonína Sovy
Petra M Paskov, Nádražní
Ivona D Šternberk, Oblouková
Jaroslava K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Jaroslava K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Jaroslava K Spálené Poříčí, Náměstí Svobody
Kristýna K Uherské Hradiště, Větrná
Petra J Kladno, Kročehlavy,SANTÉ,OC OÁZA
Aleš M Holešov, Masarykova
Daniela K Jablonec nad Nisou, Želivského
Leona K Jablonec nad Nisou, Želivského
Eliška K Zlín, Jižní Svahy, Voženílkova
Pavla J Jihlava, Březinova 144, cukrárna
Pavla J Jihlava, Březinova 144, cukrárna
Šárka M Dolní Bousov
ANDREA V Český Těšín, Ostravská
ANDREA V Český Těšín, Ostravská
Pavlína P Mladá Boleslav, 17.Listopadu
David H Plzeň, Slovanská alej
Ludmila P Valašské Meziříčí, Poláškova
Jaroslav  S Brno, Štefánikova 10
Lukas F Mladá Boleslav, Bezděčín
David H Plzeň, Slovanská alej
Martin M Letohrad, Václavské nám.
Radka S Pečky, Petra Bezruče
Maruška  B Jičín, Husova
Kateřina G Boršice
Maruška  B Jičín, Husova
Markéta M Brno, Líšeň, Kotlanova
Markéta M Brno, Líšeň, Kotlanova
Markéta M Brno, Líšeň, Kotlanova
Markéta M Brno, Líšeň, Kotlanova
Martina R Černošice, Karlštejnská
Luboš C Praha 1, Růžová
Jana K Ostrava, Poruba, Opavská (Dárky Mája)
jana h Dobruška, Opočenská
Michaela D Brno, Lidická 53, Zverimex
jana h Dobruška, Opočenská
Věra F Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Tomáš  K Valašské Meziříčí, Náměstí
Michaela C Český Brod, nám. Arnošta z Pardubic
Věra  F Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Iveta F Olomouc, Pavelčákova 21
Iveta G Teplice, Kaufland, Čs. dobrovolců
MAGDALENA R Kralupy nad Vltavou, Sokolská
Jan J Kaplice, Pohorská
MAGDALENA R Kralupy nad Vltavou, Sokolská
Marie S Nová Bystřice, Švermova
Nella Č Křemže, Náměstí
Marie S Nová Bystřice, Švermova
Matyáš R Ústí nad Orlicí, Barcalova 1
Renata  S Lipník nad Bečvou, Osecká
Renata  S Lipník nad Bečvou, Osecká
Marie S Nová Bystřice, Švermova
Zuzana T Opočno, Kupkovo nám.
Renata  S Lipník nad Bečvou, Osecká
Marie S Nová Bystřice, Švermova
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Marie V Praha 3, Koněvova, Výcvikové obojky
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Marie V Praha 3, Koněvova, Výcvikové obojky
Lubomír H Uherské Hradiště, Větrná
Jana L Hradec Králové, Slezské Předměstí, Pospíšilova tř.
Alena  S Přibyslav, Bechyňovo nám
Libor J Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
David H Kynšperk nad Ohří, Školní
Vera Š Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Libor J Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Petra P Týn nad Vltavou, Puchmayerova
Libor J Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Vera Š Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
David H Kynšperk nad Ohří, Školní
Kateřina K Český Těšín, Kysucká
Věra  L Ostrava, Bělský les, Bohumíra Četyny
Lenka V Slaný, Dr. E. Beneše
Bohumila P Zdice, Komenského
Sandra F Benešov u Prahy, Červené Vršky
Libor J Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Jaroslav D Chrudim, Vrchlického
Jitka L Bzenec, nám. Svobody 323
Kristina Š Praha 6, Hradčanská, Pod kaštany
Kristina Š Praha 6, Hradčanská, Pod kaštany
Petra S Konice, Masarykovo nám.
Hana P Strančice, Aloise Nováka
Hana P Strančice, Aloise Nováka
Vladislava K Lipník nad Bečvou, Osecká
Terezka B Horažďovice, Prácheňská
Miloslava Š Zlín, Bratří Jaroňků
Kateřina U Mladá Boleslav, Železná
Renata Z Šternberk, Oblouková
Petr P Krnov, Opavská 30
Lucie  P Liberec, NC Géčko , Sousedská
Dana R Zlín, J. A. Bati 5542
Gabriela B Unhošť, Dr. Beneše
Kateřina  M Tišnov, Mlýnská 129
Iveta W Bučovice, Legionářská 97
Soňa D Čelákovice, Masarykova
Petra S Jičín, Barákova (Trafika)
Barbora F Hradec Králové, Na Kotli
Kateřina H Uničov, Medlov u Uničova
Aneta V Praha 8, Ládví, Opálkova - Tabák
Eva H Vyškov, Jiráskova
Barborka V Letovice, Masarykovo nám.
Tomáš  K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Tomáš  K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Tomáš K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Tomáš K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Tomáš  K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Lucie P Hradec Králové, Chelčického
Magda N Vyškov, Jiráskova
Jakub K Ústí nad Labem, Hrnčířská
pavel  č Sedlčany, Tyršova (Pod nemocnicí)
Veronika V Liberec, Březinova
pavel č Sedlčany, Tyršova (Pod nemocnicí)
Renáta Z Ždírec nad Doubravou, Brodská
pavel č Sedlčany, Tyršova (Pod nemocnicí)
Tereza S Rakovník, Sportovní
ELENA K Žďár nad Sázavou, Nádražní
Sandra W Děčín, OC Pivovar
Aneta R Jindřichův Hradec, Jarošovská
Petra N Třinec, Beskydská
Aneta  R Jindřichův Hradec, Jarošovská
Lucie Š Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Klára C Praha 10, Moskevská, (zastávka Čechovo náměstí)
Kateřina Č Praha 6, Kladenská, K Lánu
Lucie  Š Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Jakub K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Monika K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Šárka B Rakovník, Optika, Husovo nám.
Šárka K Brno, Židenice, Gajdošova 7
Barbora  H Teplice, Trnovany, Jiřího z Poděbrad
jirina h Praha 12, Modřany, Sofijské náměstí, OC Modřany - Domácí potřeby
Zdeňka S Bystřice pod Hostýnem, Přerovská
Miluše S Bystřice pod Hostýnem, Přerovská
Martina  L Počátky, Žižkova
Zuzana Š Třebíč, Karlovo náměstí
Lenka M Zábřeh na Moravě, Žižkova
Marie N Třebechovice pod Orebem,Pitrova
Terezka S Lipník nad Bečvou, Osecká
Stanislava Z Ústí nad Labem, Střekov, Národního odboje
MONIKA B Frýdek-Místek, (SVĚT FOTA) T. G. Masaryka
Jitka G Brno, Nový Lískovec, Petra Křivky, nad Albertem
Andrea K Milevsko
Vendula  Č Valašské Meziříčí, Náměstí
Barbora S Letohrad, Václavské nám.
Martina R Černošice, Karlštejnská
Alexandra S Slatiňany, Sečská
Zuzana G Vsetín, Žerotínova
Petra T Čáslav, Kl. Čermáka
Petra T Čáslav, Kl. Čermáka
Kamila  H Dačice, Školní
Marcela S Lázně Bělohrad
Jana L Studénka, nám. Republiky
Marcela S Lázně Bělohrad
Martina  D Jihlava, Mrštíkova
Eva M Neratovice, náměstí Republiky
Markéta H Holice, Jungmannova
Přemysl Š Olomouc, Holečkova
Andrea J Ústí nad Orlicí, Barcalova 1
Jitka H Lišov, Náměstí Míru
Andrea J Ústí nad Orlicí, Barcalova 1
Andrea J Ústí nad Orlicí, Barcalova 1
Andrea J Ústí nad Orlicí, Barcalova 1
Petra H Chrastava, Nám. 1.maje
Lucie P Napajedla, Na Kapli
Magda N Vyškov, Jiráskova
Alena O Moravský Beroun, Lidická
Lucie  R Ostrava, Dubina, Horní
Tereza K Domažlice, Město, Vodní
Simona Z Kralovice, Masarykovo náměstí
Michaela Š Žacléř
Soňa J Praha 5, Anděl, Štefánikova
Zdenka J Oslavany, náměstí 13. prosince
Matyáš  F Mladá Boleslav, Bezděčín
Alena R Praha 4, Poliklinika Budějovická, Antala Staška
Soňa V Litvínov, Jiráskova
Lucie S Albrechtice u Českého Těšína, Stonavská
Kateřina  S Jihlava, Mrštíkova
Jana P Havlíčkův Brod, Horní 15
Dagmar Š Plzeň, Harantova / Doudlevecká
Dagmar Š Plzeň, Harantova / Doudlevecká
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Radka M Most, U Stadionu (Brněnská), u 3.ZŠ
Jitka P Brno, Merhautova 4, zastávka Dětská nem.
jIŘINA B Mořkov, Sportovní
JANA Š Mořkov, Sportovní
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Olga S Ústí nad Labem, Velká Hradební
Jana  N Žebrák, Náměstí
Hana T Plzeň, Bolevec, NC Orlík, Kaznějovská
Renata Š Čelákovice, Masarykova
VERONIKA P Jemnice, Husova 96
Renata Š Čelákovice, Masarykova
VERONIKA P Jemnice, Husova 96
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Dana Š Klatovy, Ramala, Niederleho
Dana Š Klatovy, Ramala, Niederleho
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Pavla T Planá nad Lužnicí, ČSLA
Marie D Prostějov, Konečná (OC Tesco)
Pavla T Planá nad Lužnicí, ČSLA
jana a Šumperk, Jeremenkova 14
Iveta F Olomouc, Pavelčákova 21
Kateřina  T Čelákovice, Zálužská, Mycí centrum
Eva P Znojmo, Pražská 3798/2D
Jana  V Příbram, 17.listopadu
Jiří P Kladno, Váňova
Zdenka O Přerov, Trávník
Richard Z Petřvald, Ostravská
Hana C Týn nad Vltavou, Veselská
Honzík P Vodňany, Bavorovská
Miloslav K Mirošov, V. Nejedlého
Miloslav K Mirošov, V. Nejedlého
Miloslav K Mirošov, V. Nejedlého
Zuzana M Ostrava, Poruba, Opavská (Dárky Mája)
Daniel J Nejdek, náměstí Karla IV.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Filip K Příbram, 17.listopadu
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Jana L Ústí nad Labem, Hrnčířská
Kristýna  O Děčín, OC Pivovar
Karolina C Praha 5, Smíchovské nádraží (metro B), vestibul
Irena T Praha 8, Kobylisy, Čimická
Markéta Č Bystřice (u Benešova), Dr. E. Beneše
Renáta L Pardubice, Devotyho
Vladimír Z Ústí nad Labem, Předlice, U Vlečky
Zuzana R Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Petra J Slaný, Husova
Romana P Karviná, Mizerov, tř. Těreškovové
Zuzana K Příbram, 17.listopadu
Vlasta D Slaný, Husova
Lenka Č Hradec Králové, Chelčického
Tereza K Železný Brod, Školní
Jitka M Nový Jičín, K Nemocnici
Eva D Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Nela  J Dačice, Školní
Eva S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Eva S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Věra V Humpolec, Komenského
Romana P Karviná, Mizerov, tř. Těreškovové
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Klára C Tišnov, Dvořákova 715
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Jana  M Jihlava, Čajkovského
Lucie K Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Ivana J Mladá Boleslav, 17.Listopadu
Kateřina  M Tišnov, Dvořákova 715
DOMINIK M Slavičín, Hrádecká
Jaroslava D Plzeň, Doubravka, Masarykova 1201/75, Centrum Doubravka, Pollex 1.patro
VERONIKA P Jemnice, Husova 96
VERONIKA P Jemnice, Husova 96
VERONIKA P Jemnice, Husova 96
Sofinka H Znojmo, Velká Michalská, optika
Lenka H Strakonice, OC Maxim, Bezděkovská
Pavla M Znojmo, Pražská 3798/2D
Martina K Žebrák, Náměstí
Tetyana B Klecany, Nám. Třebízského
Martina K Bechyně, Libušina 186, Botonožka
Marie V Nepomuk, náměstí Augustina Němejce
Sarka Ř Znojmo, Dobšická 3686/1
Hana M Čkyně
jana c Hranice, Radniční
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
MARTINA K Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
Marta V Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Pavlína K Humpolec, Komenského
Radka K Hradec Králové, Gočárova třída
Pavlína K Humpolec, Komenského
Soňa P Ostrava, Zábřeh, Patrice Lumumby (Traficon)
Jaroslav H České Budějovice, Kněžská
Jana Č Blansko, Svitavská
Zuzka J Praha 18, Čakovice, Dyjská
Nikola T Most, S. K. Neumanna
David D Kralupy nad Vltavou, Sídl. U Cukrovaru
David D Kralupy nad Vltavou, Sídl. U Cukrovaru
Dagmar L Praha 12, Modřany, Lysinská
Dominika  F Klatovy, ul. 5. května
Kristynka P Žacléř
JAKUB P Hradec Králové, Chelčického
ŠTĚPÁN P Hradec Králové, Chelčického
Kateřina  T Bzenec, nám. Svobody 323
Jana  S Zašová, Zašová 386
Jarka H Velké Meziříčí, Třebíčská 474
Petra V Moravský Krumlov, nám. T. G. Masaryka 32
Soňa S Olomouc, Střední Novosadská
Zuzana V Praha 10, Francouzská
Tereza T Plzeň, Slovany, Vřesová / Slovanská, h2toner
Eva V Moravské Budějovice, 1. máje 123, papírnictví
Petra F Kutná Hora, Vocelova
Eva D Jihlava, Znojemská 5748/100
Matyáš J Benešov u Prahy, U Pivovaru 2304
Lucie K Ostrov, Obchodní dům - Mírové nám., Brigádnická
Monika E Seč
Petra F Kutná Hora, Vocelova
Renata Š Praha 8, Kobylisy, Trousilova
Šárka M Dolní Bousov
Michaela P České Budějovice, u nemocnice, Šumavská
Irena  P Vimperk, Pasovská
Bohumila P Zdice, Komenského
Ivana T Kyjov, třída Komenského 865, oblečení
Zbyněk F Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Svobodová H Znojmo, Velká Michalská, optika
Tereza Š Frýdek-Místek, Na Příkopě (OC Frýda)
Matyáš M Jirkov, Vinařická
Iveta J Mělník, Pražská
Miroslav P Hradec Králové, Slezské Předměstí, Pospíšilova tř.
Jitka K Frenštát pod Radhoštěm, Bytové studio, Horní
Annamária G Ivanka pri Dunaji, Dlhá 9
Iveta J Mělník, Pražská
Linda B Klatovy, Pražská
Eva  S Volary, Náměstí
Olga L Krupka, Bohosudovská
Žaneta B Mutěnice, Slovácká 249
Milena P Brandýs nad Labem, F.X. Procházky
Simona A Lužice, Velkomoravská 415/250
Martina R Řevnice, Herrmannova
Robert B Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Eva H Kardašova Řečice, nám. J. Hrubého
Pavla P Chrudim, Okružní
Milena P Polná, Husovo náměstí
Jan P Chabařovice, Husovo nám.
Tomáš H Most, Javorová
Romana W Havířov, Podlesí, Elišky Krásnohorské
Romana W Havířov, Podlesí, Elišky Krásnohorské
Dana M Znojmo, Pražská 3798/2D
Dominik  F Nová Paka, Masarykovo nám.
Monika H Šumperk, Čsl. armády
Lenka M Zastávka, 1.Máje 69
HANA J Holice, Jungmannova
Anna Marie B Olomouc, Pavelčákova 21
Barbora V Valašské Meziříčí, Železničního Vojska
Vojtěch M Uherské Hradiště, Františkánská
Marcela T Jihlava, Husova
Marcela  T Jihlava, Husova
Petr C Štětí, OC, U Tržnice
Ivana T Hrochův Týnec, Smetanova
Petr C Štětí, OC, U Tržnice
Vojtěch M Uherské Hradiště, Františkánská
Jana V Mělník, Kokořínská
Petr C Štětí, OC, U Tržnice
Petr C Štětí, OC, U Tržnice
Miroslava S Valašské Klobouky, Masarykovo náměstí
Karolína F Znojmo, Přímětice, Křížové náměstí 343/3
Roman N Praha 9, Bratří Dohalských, Vysočanská (Metro B)
Alena H Semily, Ke Stadionu
Milan S Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Milan S Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Milan S Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Milan S Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Petr J Osek, Společenské centrum, Hrdlovská
JAN P Moravská Třebová, Brněnská
Michaela H Bučovice, Legionářská 97
Jakub K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Daniel K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Daniel K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Libuše  S Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
JANA P Karlovy Vary, Horní Drahovice, 5. května
Daniel K Ústí nad Labem, Hrnčířská
Pavlina R Brno, Černovice, Olomoucká, vinotéka
Zdeňka D Sokolov, K. H. Borovského - Klíčnictví
Eliška B Nymburk, Dlouhá třída, Zvěřinec
Věra F Mělník, Pražská
Jitka S Jihlava, Mrštíkova
Petra T Kutná Hora, Na náměti
Jitka J Slaný, Dr. E. Beneše
Kamila  H Dačice, Školní
Jitka  J Slaný, Dr. E. Beneše
Petra T Kutná Hora, Na náměti
Martina V Odolena Voda, Horní náměsti
Jaroslav J Slaný, Masarykovo náměstí
Jitka M Brno, Starý Lískovec, U Leskavy
Danilo M Praha 5, Anděl, Vltavská
Kateřina Z Praha 21, Újezd nad Lesy, Starokolínská
Lucie H Orlová, Okružní
Lucie H Orlová, Okružní
Lucie H Orlová, Okružní
Richard Č Praha 9, Českomoravská, VM-SPORT, U Svobodárny
Lucie H Orlová, Okružní
Lucie H Orlová, Okružní
Marek H Kosmonosy, Pod koupalištěm
Marek H Kosmonosy, Pod koupalištěm
Taťána  M Hlinsko, Wilsonova
Lucie V Pardubice, nám. Jana Pernera (nádražní hala)
Roman R Šťáhlavy, Náves Republiky
Lucie V Pardubice, nám. Jana Pernera (nádražní hala)
Alena V Nové Město pod Smrkem, Palackého
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
Barbora F Sokolov, Malé náměstí
Ivana K Kostelec nad Černými lesy, nám. Smiřických 31
Zuzana T Opočno, Kupkovo nám.
Barbora  F Sokolov, Malé náměstí
Barbora  F Sokolov, Malé náměstí
Jana K Staré Město, Tovární
Petra P Luka nad Jihlavou, Nám. 9.května 104
Martina M Brno, Pekařská, Zapleteno
Klára N Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Petra P Luka nad Jihlavou, Nám. 9.května 104
Vanesska D Vyškov, CITY CENTRUM, Dukelská
Michaela H Zlín, Jižní Svahy, Voženílkova
Romana V Ústí nad Labem, OD Labe, 2.patro, Revoluční
Jitka B Prostějov, Konečná (OC Tesco)
Jana  V Příbram, 17.listopadu
Martina P Bzenec, nám. Svobody 323
Vojtěch D Brno, Cejl 88
Martina P Bzenec, nám. Svobody 323
Ivana R Praha 8, Palmovka, Sokolovská - Hrabárna Lega
Tereza S Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Ivana R Praha 8, Palmovka, Sokolovská - Hrabárna Lega
Dagmar R Praha 6, Bělohorská, Prink.cz
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Martina Š Ústí nad Orlicí, Královéhradecká 1566 (TEPVOS)
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
Monika  B Bílovec, Slezské nám.
dominik f Břeclav, Fintajslova 1974/5
Dominik F Břeclav, Fintajslova 1974/5
Jana  D Pardubice, Jana Zajíce
Daniela H Galanta, Sídl. Hanza 306/21
Roman  K Příbram, 17.listopadu
Lucie Š Pardubice, Jana Zajíce
JANA  B Jičín, Pražské Předměstí
Jiří  L Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5.května
Terezie P Praha 10, Starostrašnická, Dia-Bio-Racio-Bezlepek
Jiří B Litvínov, OC Máj
Radka  M Úpice, Pod městem
Petra B Litvínov, OC Máj
Jana  F Choceň, Jungmannova
Lucie V Otnice, Boženy Němcové, pedikúra
Petr  K Ostrava, Poruba, 17.listopadu
Eva S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Oksana F Břeclav, Fintajslova 1974/5
Eva S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Monča, Emička, Ondra K Velké Meziříčí, Náměstí 13/15
Eva S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Oksana  F Břeclav, Fintajslova 1974/5
Vít S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Jarmila L Liberec, 5. května
Oksana F Břeclav, Fintajslova 1974/5
Vít S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Vít S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Vít S Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Eliška P Uherský Brod, Komenského 67
Monika S Návsí, Návsí (ADG s.r.o.)
Ivan D Tábor, Valdenská
Simona V Mikulov, Kostelní nám.
Kateřina V Nový Jičín, Palackého
Markéta Š Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Helena L Olomouc, Pavelčákova 21
Lucie K Odry, Masarykovo náměstí
Martina D Ždírec nad Doubravou, Brodská
Petr H Vlašim, Průmyslová
Marie D Prostějov, Konečná (OC Tesco)
Marie D Prostějov, Konečná (OC Tesco)
Rostislav P Luhačovice, Masarykova
Rostislav P Luhačovice, Masarykova
Dana O Bojkovice, Černíkova
Rostsilav P Luhačovice, Masarykova
Matěj S Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 3
Dana O Bojkovice, Černíkova
Alena P Holešov, Masarykova
Jakub S Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 3
Rostislav P Luhačovice, Masarykova
Rostislav P Luhačovice, Masarykova
Jana  U Velká Bíteš, Masarykovo nám. 5
Marie B Hostivice, Husovo náměstí
Lucie Č Otrokovice, Havlíčkova
Jana U Velká Bíteš, Masarykovo nám. 5
Věra F Mělník, Pražská
Štepanka E Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Barbora  V Karlovy Vary, Dr. Davida Bechera
Bohumila P Zdice, Komenského
RADKA M Brušperk, Jožky Matěje
Dominika K Brno, Líšeň, Bednaříkova
Michaela B Brno, Nový Lískovec, Oblá 414/67
Kateřina  Z Letohrad, Václavské nám.
Pavlínka B Holice, Jungmannova
Pavlína S Studénka, nám. Republiky
Věra F Mělník, Pražská
Kateřina S Štěpánkovice, Hlavní
Jitka Z Prostějov, Konečná (OC Tesco)
Alice Š Ostrava, Vítkovice, Svatoplukova
Alice Š Ostrava, Vítkovice, Svatoplukova
Jitka P Český Krumlov, Kaplická
Soňa F Kostelec nad Orlicí, Palackého náměstí 25 (Indigo)
Miroslava T Znojmo, OD Dyje, Obroková
Eva H České Budějovice, Borek, Pražská
Jana F Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského
Petra B Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Nikola K Velké Meziříčí, Hornoměstská 36
Ivana U Chrudim, Novoměstská
Nikola K Velké Meziříčí, Hornoměstská 36
Marie P Havlíčkův Brod, Dolní
Marie P Havlíčkův Brod, Dolní
Petra R Liberec, NC Géčko , Sousedská
Petra  R Liberec, NC Géčko , Sousedská
Michaela K Hostivice, Čsl. armády
Michaela V Rokycany, Zeyerova 253
Blanka  Z Chotěboř
Otakar K Plasy, Manětínská
Otakar K Plasy, Manětínská
Otakar K Plasy, Manětínská
Veronika V Hořovice, Dibeo, Zámecká
Jiří S Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Jiří S Praha 19, Vinoř, TRAFICON, Mladoboleslavská (Chaltická)
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Kristýna  O Děčín, OC Pivovar
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
MARKETA F Frýdek-Místek, T.G. Masaryka
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Nikol M Týnec nad Sázavou, Na pěší
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Tomáš J Krnov, Petrovická
Ivana K Strážnice, Újezd 1891
Tomáš J Krnov, Petrovická
Helena P Klášterec nad Ohří, Osvobozená
Marie P Rokycany, Masarykovo nám. 88
Martina K Zlín, K Pasekám
Šárka F Židlochovice, náměstí Míru 155
Markéta H Holice, Jungmannova
Gabriela  S Praha 3, Chelčického
Aliaxey S Praha 5, Plzeňská 168/90, Vodní dýmky
Irena B Odolena Voda, Horní náměsti
Věra P Praha 14, Slefi.cz, Hloubětín (Metro B), Poděbradská
Eva V Teplice, Alejní
Eva V Teplice, Alejní
Šárka  S Krnov, Zámecké náměstí
Kamila V Teplice, Alejní
Kamila  V Teplice, Alejní
Blanka M Jevíčko, Třebovská
Klára M Strakonice, Bezděkovská 218
Tomáš P Zábřeh na Moravě, Žižkova
Marta  H Újezd u Brna, Hybešova 476
Jana H Liberec, Soukenné náměstí
David V Libochovice, Náměstí 5. května
Marie J Frenštát pod Radhoštěm, Dolní
Jana H Liberec, Soukenné náměstí
Nikola V Rýmařov, Husova
Lada F Horní Suchá, ulice Centrum
Lada F Horní Suchá, ulice Centrum
Lucie V Svitavy, T. G. Masaryka
Eva V Teplice, Alejní
Eva V Teplice, Alejní
Eva V Teplice, Alejní
Eva V Teplice, Alejní
Katka L Ústí nad Labem, Hlavní nádraží, PONT, U Nádraží
Katka L Ústí nad Labem, Hlavní nádraží, PONT, U Nádraží
Katka L Ústí nad Labem, Hlavní nádraží, PONT, U Nádraží
Marie Š Boskovice, Zborovská
Katka L Ústí nad Labem, Hlavní nádraží, PONT, U Nádraží
Zuzana  K Ústí nad Labem, Střekov, Národního odboje
Petra K Ústí nad Labem, Mírová, Horizont
Kamila  Š Teplice, Alejní
Kamila Š Teplice, Alejní
Pavla J Kutná Hora, Husova
Kamila  Š Teplice, Alejní
Kamila  Š Teplice, Alejní
David R Sušice, Americké armády
Kateřina  B Slaný, Husova
Filip K Boskovice, Zborovská
Magda N Vyškov, Jiráskova
Daniela V Teplice, Alejní
Barbora B Praha 11, Litochleby, Brandlova
Jiří L Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5.května
Dana U Plzeň, Bolevec, Gerská
lucie š Odolena Voda, Horní náměsti
Dana Š Brno, Líšeň, Horníkova 34, Poliklinika
Zuzana Š Česká Lípa, Antonína Sovy
Alena J Jihlava, Jana Masaryka
Irena H Most, Javorová
Martin  K Děčín, OC Pivovar
Ivana P Děčín, OC Pivovar
Kateřina J Ostrava, Dubina (Koloniál), V. Jiříkovského