Výherci

Vyhrál si deskovou plnou objevů a dobrodružství? Vyber datum slosování a ověř si výhru. Pokud si na seznamu výherců, neboj se, výhra už je na cestě!

Vyber soutěžní týden
Výherci 20. 05. 2019
Alexandra H Jihlava, Dominikánská 1329/7
JIŘINA  H Břeclav, Budovatelská 1291/1
Jana  V Valašské Meziříčí, Poláškova
jiřina h Břeclav, Budovatelská 1291/1
jiřina h Břeclav, Budovatelská 1291/1
Jana H Polná, Husovo náměstí
Jana H Polná, Husovo náměstí
jiřina  h Břeclav, Budovatelská 1291/1
Jana H Polná, Husovo náměstí
Zuzana R Přelouč, Pražská
JIŘINA  H Břeclav, Budovatelská 1291/1
Jana H Polná, Husovo náměstí
Jana H Polná, Husovo náměstí
Iva F Kladno, Divadelní
Lenka M Uherský Brod, Bří. Lužů
nikola h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
nikola h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Jana B Břeclav, U Stadionu
NIKOLA H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
NIKOLA H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
NIKOLA H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Jana B Břeclav, U Stadionu
Alena V Pardubice, Dašická
Karolína R Skuteč, Palackého náměstí
Karolína R Skuteč, Palackého náměstí
Alena V Pardubice, Dašická
Karolína R Skuteč, Palackého náměstí
Karolína R Skuteč, Palackého náměstí
Karolína R Skuteč, Palackého náměstí
Martina M Přelouč, Pražská
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Jana B Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Alena V Pardubice, Dašická
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Alena V Pardubice, Dašická
Veronika I Ostrava, Přívoz, Škrétova
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Stanislava N Třešť, Franze Kafky
Alena V Pardubice, Dašická
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Zdeněk H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Zdeněk H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Tomáš H Most, Javorová
Zdeněk  H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Zdeněk H Polná, Husovo náměstí
Eva D Brno, Křenová 42
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Zdeněk H Polná, Husovo náměstí
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
VLASTA H Šumperk, M. R. Štefánika
Jiří J Brno, Křenová 42
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Jana A Hodonín, Cihlářská Čtvrť 3841/25
Jana H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Jana H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Karolína K Pardubice, Dašická
Jana H Polná, Husovo náměstí
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Marek B Opava, Horní náměstí (Moravel)
MARIA MICHAELA H Šumperk, nám. Míru 10
Jana H Polná, Husovo náměstí
Marek B Opava, Horní náměstí (Moravel)
Bohdana Ř Skuteč, Palackého náměstí
Kateřina T Ostrava, Dubina (Koloniál), V. Jiříkovského
Jana D Brno, Bystrc, Ečerova 1148/2a
Marek B Opava, Horní náměstí (Moravel)
Marek B Opava, Horní náměstí (Moravel)
Iaroslav S Cheb, OD Prior, Svobody
Monika D Soběslav, Na Ohradě
Monika P Sedlčany, Tyršova (Pod nemocnicí)
Adéla S Volyně, nám Svobody 34
Marek B Opava, Horní náměstí (Moravel)
Kateřina  Š Ostrava, Poruba, Opavská (Albert)
Iveta B Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Jana H Kyjov, Jungmannova
Matěj  B Hostivice, Husovo náměstí
Iva R Mariánské Lázně, Dvořákova
FRANTIŠKA K Břeclav, Budovatelská 1291/1
FRANTIŠKA K Břeclav, Budovatelská 1291/1
FRANTIŠKA K Břeclav, Budovatelská 1291/1
Františka K Břeclav, Budovatelská 1291/1
františka  k Břeclav, Budovatelská 1291/1
Lucie L Brno, Jundrov, Veslařská 36
Václav Ř Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
josef h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
josef h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
josef h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
josef h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
josef h Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Mirka  M Břeclav, Charvátská Nová Ves, Lednická 749/68
Olga J Žamberk, Kostelní
Monika E Seč
Olga J Žamberk, Kostelní
KLÁRA N Břeclav, Budovatelská 1291/1
Olga J Žamberk, Kostelní
KLÁRA N Břeclav, Budovatelská 1291/1
KLÁRA N Břeclav, Budovatelská 1291/1
irena  n Břeclav, Budovatelská 1291/1
irena  n Břeclav, Budovatelská 1291/1
HANA A Krnov, Hlavní náměstí (Moravel)
Jana K Ostrava, Sídl. Fifejdy, Ahepjukova
eva b Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
Adam  R Žebrák, Náměstí
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
Daniela S Plzeň, Božkov, Sušická
Dana U Plzeň, Bolevec, Gerská
LADKA B Chrást, Tř. čs. odboje
LADKA B Chrást, Tř. čs. odboje
Dana U Plzeň, Bolevec, Gerská
Kateřina M Tišnov, Dvořákova 715
Karolína K Pardubice, Dašická
Markéta Č Pardubice, Lonkova
Veronika N Jihlava, Buková
Jana M Moravské Budějovice, nám. ČSA
LADKA B Chrást, Tř. čs. odboje
Karolína K Pardubice, Dašická
Petra H Blovice, Masarykovo náměstí 176
Anna S Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Káča B Klatovy, Vídeňská
VERONIKA P Jemnice, Lipová
Jana K Příbram, 17.listopadu
patrik s Ostrava, Poruba, 17.listopadu
Darina Č Znojmo, OD Dyje, Obroková
Jiří Š Rosice, Na Mýtě
Martin B Ostrava, Hrabůvka, Tlapákova
Lada V Šumperk, Hlavní třída (OD Jednota)
Jana H Český Těšín, Čapkova
Karolína K Pardubice, Dašická
Eliška P Opava, Jiráskova
Karolína K Pardubice, Dašická
Eliška P Opava, Jiráskova
Simona P Třebíč, Nádraží ČD
Natálie K Nový Bydžov, 28. října
Valerie M Dobruška, Opočenská
Petra K Praha 10, Na Hroudě
Jana Z Krnov, Opavská 30
Barbora Š Rožmitál pod Třemšínem, Příkopy
Alena R Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Alena R Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Ladislav K Kraslice, Dukelská
Alena V Březnice, Rožmitálská 37
Iva H Jihlava, Čajkovského
Michaela V Studénka, nám. Republiky
Veronika N Strakonice, Velké náměstí
Vit G Žacléř
Lucie B Netolice, Mírové náměstí, Sedmikráska
Pavla S Neratovice, Janáčkova
Dagmar  H Příbram, 17.listopadu
Hana K Říčany,OC Lihovar, Barákova
Marcela V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Lucie H Plzeň, Slovany, Slovanská
Jakub  Ž Brno, Střed, Bašty
Eliška K Nýřany, Revoluční
Dagmar L Praha 12, Modřany, Lysinská
JASMÍNA C Neveklov, náměstí Jana Heřmana
Monika  Z Hodonín, Masarykovo náměstí
Dominika K Brno, Líšeň, Bednaříkova
Eva F Nový Jičín, Úzká
Miroslav L Hranice, Komenského
Kryštof K Velké Meziříčí, Hornoměstská 36
Nela O Česká Třebová, Hýblova
Nela O Česká Třebová, Hýblova
Markéta Č Šlapanice, Hřbitovní 1696/28
Kateřina Š Plzeň, Bory, Dvořákova, naproti Mulačově nemocnici
Radka T Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Libuše H Olomouc, Střední Novosadská
Michaela P České Budějovice, u nemocnice, Šumavská
Lucie K Plzeň, Bolevec, Gerská
Jana B Tábor, MobilRotunda, Husovo nám.
MARIA MICHAELA H Šumperk, nám. Míru 10
Romana V Sušice, Americké armády
Romana V Sušice, Americké armády
Iveta F Olomouc, Pavelčákova 21
Radomír D Brno, Žabovřesky, nám. Svornosti 2573/6, Hraboška
Lucie H Plzeň, Bolevec, NC Orlík, Kaznějovská
Jana  E Zruč nad Sázavou, nám. Míru
Tereza S Rakovník, Sportovní
Lenka U Třeboň, Svobody, Papírnictví
Zdeňka S Bystřice pod Hostýnem, Přerovská
Vendula V Chotěšov, Dobřanská (u hřbitova)
Vendula V Chotěšov, Dobřanská (u hřbitova)
Kateřina L Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Pavel D Vodňany, Bavorovská
Petra S Praha 4, Antala Staška
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Jiřina H Benešov u Prahy, U Pivovaru 2304
PAVEL D Vodňany, Bavorovská
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
JITKA M Jeseník, Školní
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Hong Hanh N Děčín, Kamenická
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Pavel N Slavkov u Brna, Husova 58
Pavel N Slavkov u Brna, Husova 58
Pavel N Slavkov u Brna, Husova 58
Jana Ř Klatovy, Ramala, Niederleho
Pavel N Slavkov u Brna, Husova 58
Jana K Kuřim, Tišnovská, Barvy-laky
Sylva M Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Pavel N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie  N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Renata M Bystřice nad Pernštejnem, Masarykovo nám.
Tereza S Zlín, Sokolovská
Liberta D Praha 5, Smíchov, Radlická
Lucie N Slavkov u Brna, Husova 58
Pavla K Plasy, Manětínská
Barbora S Plzeň, Bory, Dvořákova, naproti Mulačově nemocnici
Jana P Plzeň, Bolevec, Žlutická 1839/9
Petra N Nepomuk, náměstí Augustina Němejce
Pavlina B Brno, Bohunice, Havelkova 29
Tonička B Plzeň, Bolevec, Gerská
Jaroslav P České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská)
Jaroslav P České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská)
Jaroslav P České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská)
BÁRA V Valašské Meziříčí, Železničního Vojska
ladislava h Plzeň, Doubravka, Školní/Masarykova 354/23, Zoomarket
ladislava h Plzeň, Doubravka, Školní/Masarykova 354/23, Zoomarket
ladislava h Plzeň, Doubravka, Školní/Masarykova 354/23, Zoomarket
ladislava h Plzeň, Doubravka, Školní/Masarykova 354/23, Zoomarket
ladislava h Plzeň, Doubravka, Školní/Masarykova 354/23, Zoomarket
Aneta K Praha 8, Nové Ďáblice, Javorová - Pizza Modena
Martina B Hluk, Hradišťská
Martina B Hluk, Hradišťská
LIBUŠE  B Dobříš, Příbramská 963
Martina B Hluk, Hradišťská
Olga V Praha 3, Želivského
HANA K Brno, Bystrc, Ečerova 1148/2a
HANA K Brno, Bystrc, Ečerova 1148/2a
Martin J Most, Javorová
Martin J Most, Javorová
irena č Břeclav, Budovatelská 1291/1
Michal J Brno, Křídlovická 350/47
irena č Břeclav, Budovatelská 1291/1
IRENA  č Břeclav, Budovatelská 1291/1
IRENA Č Břeclav, Budovatelská 1291/1
IRENA Č Břeclav, Budovatelská 1291/1
VENUŠE H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Martin V Žacléř
VENUŠE H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
VENUŠE H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
VENUŠE H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
VENUŠE H Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Marie M Praha 8, Palmovka, Sokolovská - STYLBATH
Lenka  N Jihlava, Čajkovského
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
Dagmar V Uherské Hradiště, Františkánská
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
Marie  M Praha 8, Palmovka, Sokolovská - STYLBATH
TOMAS B Chrást, Tř. čs. odboje
LADKA B Chrást, Tř. čs. odboje
hana p Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
TOMAS B Chrást, Tř. čs. odboje
TOMAS B Chrást, Tř. čs. odboje
TOMAS B Chrást, Tř. čs. odboje
TOMAS B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
EVA B Chrást, Tř. čs. odboje
Daniel j Nejdek, náměstí Karla IV.
Milan N Slaný, Husova
Tereza D Praha 6, Kladenská, K Lánu
Rozarie H Osek, Společenské centrum, Hrdlovská
Luboš F Hlučín, Hrnčířská
Jana R Zlín, Kraj. nemocnice T. Bati, Havlíčkovo náb.
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Jitka H Hradec Králové, Chelčického
Jana R Zlín, Kraj. nemocnice T. Bati, Havlíčkovo náb.
Pavlina S Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Renáta P Olomouc, Schweitzerova 749/97 (Ital. potraviny)
Jana S Brno, Řečkovice, Vážného 21
HANA A Krnov, Hlavní náměstí (Moravel)
Lenka K Chrudim, Okružní
Lenka K Chrudim, Okružní
Sofinka H Znojmo, OD Dyje, Obroková
Jiri N Moravské Budějovice, nám. ČSA
Irena T Praha 8, Bohnice, Lodžská
Irena T Praha 8, Bohnice, Lodžská
Jana H Polná, Husovo náměstí
Irena T Praha 8, Bohnice, Lodžská
Irena T Praha 8, Bohnice, Lodžská
Vendula V Chotěšov, Dobřanská (u hřbitova)
Eva P Praha 13, OD Luka, Mukařovského
Lenka K Sušice, Americké armády
Eva P Praha 13, OD Luka, Mukařovského
Eva P Praha 13, OD Luka, Mukařovského
Eva P Praha 13, OD Luka, Mukařovského
Karolína Č Pardubice, Lexova
Eva P Praha 13, OD Luka, Mukařovského
Lenka T Uherské Hradiště, Františkánská
Jana P Moravský Krumlov, nám. T. G. Masaryka 32
MARIE S Dolní Němčí, Nivnická
Arina B Praha 4, Branická
Marie R Choceň, Jungmannova
Jitka M Kunovice, Na Rynku
Damián S Lanškroun, 28. října
Damián S Lanškroun, 28. října
Damián S Lanškroun, 28. října
Damián S Lanškroun, 28. října
Damián S Lanškroun, 28. října
Diana L Neratovice, náměstí Republiky
Veronika P Praha 12, Kamýk, Pavlíkova
Veronika V Sezemice, Masarykova 665
Dušan T Písek, Mírové nám.
Katarína  N Olomouc, Rolsberská (benzinka u Hornbachu)
Veronika P Blatná, Pivovarská/V Podzámčí
Kristýna P Plzeň, Doubravka, Masarykova 1201/75, Centrum Doubravka, Pollex 1.patro
Vendula V Chotěšov, Dobřanská (u hřbitova)
Anita T Nový Jičín, Žerotínova
Martina S Kopřivnice, Záhumenní 352/3c
Šárka  U Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Petra K Praha 10, Na Hroudě
Matěj R Čkyně
Michaela  N Ústí nad Labem, OD Labe, 2.patro, Revoluční
Monika S Příbram, Pražská
Šárka P Brno, Mendlovo nám., Reproservis
Pavla K Plasy, Manětínská
Eva H Vimperk, Pasovská
Martina Z Brno, Líšeň, Jírova 2894/8
Tomáš T Třinec, Koperníkova (Gamigril)
Hana Ž Praha 13, OC Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16
Tomáš Š Rokycany, Masarykovo nám. 88
Jana Ž Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Martina N Praha 9, Bratří Dohalských, Vysočanská (Metro B)
Michal  S Nový Knín, Žižkova
Michal S Nový Knín, Žižkova
Monika K Břeclav, Budovatelská 1291/1
Irena S Praha 21, Újezd nad Lesy, Chotěnovská
Jitka D Jihlava, Jana Masaryka
Vladislava M Žamberk, Kostelní
Vladislava M Žamberk, Kostelní
Lenka  S Šumperk, Čsl. armády
Lenka  S Šumperk, Čsl. armády
Lenka  S Šumperk, Čsl. armády
Kateřina B Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Kateřina B Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Vendula V Chotěšov, Dobřanská (u hřbitova)
Lada V Šumperk, Hlavní třída (OD Jednota)
Aneta G Jablunkov, Mariánské nám.
Kristyna D Hradec Králové, tř. E. Beneše (Smart Print)
MARTINA B Český Brod, nám. Arnošta z Pardubic
Libor  D Liberec, 5. května
Richard  Č Praha 9, OC Harfa, MOSKITO (PŘÍZEMÍ)
Roman P Brno, Zábrdovice, Příkop 6 - IBC
Roman P Brno, Zábrdovice, Příkop 6 - IBC
Jana  L Plzeň, Bručná, Nepomucká
Roman P Brno, Zábrdovice, Příkop 6 - IBC
Katerina S České Velenice, třída ČSL legií
Jana  L Plzeň, Bručná, Nepomucká
Dominika  K Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
Karolína V Roztoky u Prahy, Lidická (Tyršovo nám.)
Martina D České Budějovice, FYTO-KOSMETIKA, Novohradská
Anna S Mělník, Pražská
Simona L Nymburk, Máchova
Michaela V Mělník, Mladoboleslavská
Arina B Praha 4, Branická
Lucie H Hradec Králové, Ve Stromovce
Olga V Praha 3, Želivského
Martin M Teplice, Školní
Olga V Praha 3, Želivského
Oksana K Praha 13, Nové Butovice, Petržílkova, Stoklasa
Marie H Praha 5, Anděl, Vltavská
Ondřej Č Mohelnice, Družstevní
Filip Z Jihlava, Kollárova 4766/19
šárka P Plzeň, Přemyslova, naproti centru Plaza
Lenka  S Šumperk, Čsl. armády
Lenka  S Šumperk, Čsl. armády
Ondřej  S Týn nad Vltavou, Veselská
Monika K Lipník nad Bečvou, Osecká
Jana P Poděbrady, V Aleji
Bohumila B Mimoň, Mírová
Daniela K Řevnice, Herrmannova
Jana V Valašské Meziříčí, Poláškova
Pavla V Vsetín, Dolní náměstí
Adéla K Čelákovice, Masarykova
Adam K Čelákovice, Masarykova
Adéla k Čelákovice, Masarykova
Pavla V Vsetín, Dolní náměstí
Adam K Čelákovice, Masarykova
Lucie  K Ostrava, Zábřeh, Výškovická (Salon šatů)
Lucie K Ostrava, Zábřeh, Výškovická (Salon šatů)
RICHARD Z Dubňany, Hodonínská 487
maria  j Brezno, Československej armády 52/4
Lucie B Děčín, OC Korál, Plzeňská
Patrik F Praha 6, Terronská (vstup z Rooseveltovy)
Jaroslava G Březová, Příčná
Barbara  J Nymburk, Pražská, u Lidlu
Ilona J Jeseník, 28. října
Jan Č Příbram, Pražská
Jan Č Příbram, Pražská
Jan Č Příbram, Pražská
Jan Č Příbram, Pražská
Jan Č Příbram, Pražská
Martina H Uherský Brod, nám. 1. máje
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Albert B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Petra R Týn nad Vltavou, Puchmayerova
Jana B Břeclav, U Stadionu
Žaneta P Soběslav, Na Ohradě
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Žaneta P Soběslav, Na Ohradě
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Žaneta P Soběslav, Na Ohradě
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Sophia B Praha 5, Anděl, Vltavská
Matyáš a Vojtěch K Český Krumlov, Kaplická
Markéta V Lysice, Potoky 583
Eva P Znojmo, Pražská 3798/2D
Jana Š Plzeň, Klatovská třída, Drogerie
Jana Š Plzeň, Klatovská třída, Drogerie
Jana Š Plzeň, Klatovská třída, Drogerie
Jana  Š Plzeň, Klatovská třída, Drogerie
Veronika H Písek, Pražské předměstí, Pražská
Daniel S Velešín, nám. J. V. Kamarýta
Renata L Jihlava, Husova
Šárka V Frýdek-Místek, Nádražní
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Ladislav Š Hradec Králové, tř. E. Beneše (Smart Print)
Michaela P České Budějovice, u nemocnice, Šumavská
Denisa K Moravská Třebová, Cihlářova 166/2b
Denisa V Brno, Líšeň, Pohankova 44/19
Iveta F Olomouc, Pavelčákova 21
Martina V Odolena Voda, Horní náměsti
Martina  V Odolena Voda, Horní náměsti
Michaela D Stříbro
jaroslava b Frýdlant, Míru
JAN V Praha 3, Koněvova, Výcvikové obojky
Eduard Č Strakonice, Bezděkovská 218
Blažena V Orlová, Osvobození
Renáta R Kaznějov, Ke Škále
Petra N Nepomuk, náměstí Augustina Němejce
Hana R Rokycany, Masarykovo nám. 88
Pavel  Š Žďár nad Sázavou, Horní
Kamila V Teplice, Alejní
HANA A Krnov, Hlavní náměstí (Moravel)
Jana  H Zábřeh na Moravě, Žižkova
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
sOPHIA b Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Sophia B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Albert B Praha 5, Anděl, Na Bělidle
Monika Š Kralovice, Masarykovo náměstí
Nikola L Kutná Hora, Husova
Markéta S Klatovy, ul. 5. května
Olga J Žamberk, Kostelní
EMA P Chropyně, Ječmínkova
Jana V Uherské Hradiště, Na Stavidle
Šárka C Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Alena V Březnice, Rožmitálská 37
Zdeňka  Z Frýdek-Místek, (SVĚT FOTA) T. G. Masaryka
Lucie V Pardubice, nám. Jana Pernera (nádražní hala)
Jan Š Dvůr Králové n.L., ul. Dobrovského
MONIKA B Most, Báňská
Denisa V Brno, Líšeň, Pohankova 44/19
Petra S Praha 4, Antala Staška
Kamila P Plzeň, náměstí T. G. Masaryka
Kamila P Plzeň, náměstí T. G. Masaryka
Václav  Ř Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Ivana U Dolní Kounice, Tovární
Ludmila K Frýdek-Místek, Palackého
Ludmila K Frýdek-Místek, Frýdlantská (Prior)
Ludmila K Frýdek-Místek, Frýdlantská (Prior)
Kristine K Břeclav, Charvátská Nová Ves, Lednická 749/68
Jitka M Nový Jičín, K Nemocnici
Ilona B Vrchlabí, Krkonošská (Vinotéka)
Lenka S Moravská Nová Ves, Na Rynku 156
Romana H Břeclav, Husova
Lenka S Moravská Nová Ves, Na Rynku 156
Vojtěch W Praha 16, Zbraslav, Elišky Přemyslovny
Andrea  O Krnov, Petrovická
Karin Š Jablunkov, Mariánské nám.
Lenka  N Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
Natálie H Chrudim, Vrchlického
Helmut V Klášterec nad Ohří, Nám. E. Beneše
Barbara J Nymburk, Pražská, u Lidlu
Dominika  K Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
Martina S Kopřivnice, Záhumenní 352/3c
Monika Š Praha 11, Litochleby, Brandlova
Veronika P Praha 12, Kamýk, Pavlíkova
Hana Š Praha 13, Jeremiášova/Mukařovského - JEREMI sport
Iveta G Milevsko
Ivana U Chrudim, Novoměstská
Pavlína N Mladá Boleslav, 17.Listopadu
Táňa F Žamberk, Kostelní
Bohumila P Zdice, Komenského
Iva K Benešov u Prahy, Pražská
Květa K Praha 6, Suchdol, Brandejsovo náměstí
Irena S Praha 21, Újezd nad Lesy, Chotěnovská
Lucie S České Budějovice, Husova třída
Žaneta P Soběslav, Na Ohradě
Žaneta  P Soběslav, Na Ohradě
Pavlína Š Nový Bydžov, Třída ČSA
Pavlína Š Nový Bydžov, Třída ČSA
Denisa M Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní
Hedvika R Plzeň, Vinice, Hodonínská
Tereza Š Praha 8, Kobylisy, Zenklova (tram Okrouhlická)
Veronika K Žďár nad Sázavou, Horní
KATEŘINA F Litoměřice, Na Valech
Pavlína K Kroměříž, Riegrovo náměstí
Jakub Ž Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Helena  P Tábor, MM-Táborská servisní, Husovo nám.
Michala K Hradec Králové, tř. E. Beneše (Smart Print)
Ivana V Hradec Králové, Náhon
Tereza B Chabařovice, Husovo nám.
Jarmila S Holešov, Masarykova
Zdenka V Klášterec nad Ohří, Nám. E. Beneše
Lenka S Slavkov u Opavy, K Srdečníku
Martin  H Plzeň, Bolevec, Gerská
Lucie B Mníšek pod Brdy, Pražská
Hana D Město Touškov, Čemínská
Jana  L Plzeň, Bručná, Nepomucká
Libor  D Liberec, 5. května
Libor  D Liberec, 5. května
Michaela  S Brno, Nerudova
Barbora  H Praha 4, Novodvorská, Květinářství
Nikola H Turnov, Antonína Dvořáka
Marcela P Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
Lenka T Pohořelice, Lidická 10
Nicol C Brno, Merhautova 4, zastávka Dětská nem.
Marcela T Jihlava, Husova
Lukáš  L Bojkovice, Černíkova
Miroslav T Soběslav, Na Ohradě
Lukáš L Bojkovice, Černíkova
Lukáš L Bojkovice, Černíkova
Lysáček  L Bojkovice, Černíkova
ZDENKA K Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Lysáček  L Bojkovice, Černíkova
KATEŘINA N Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Lukáš L Bojkovice, Černíkova
Lukáš  L Bojkovice, Černíkova
Lysáček L Bojkovice, Černíkova
Martina J Úvaly, Husova
Anna S Mělník, Pražská
Lukáš  L Bojkovice, Černíkova
Lukáš  L Bojkovice, Černíkova
Milena G Trutnov, Horská, Nábytek
Daniela S Bojkovice, Černíkova
Daniela S Bojkovice, Černíkova
Andrea  D Brandýs nad Labem, Masarykovo nám.
Daniela S Bojkovice, Černíkova
Hana H Hradec Králové,(Hvězda) Štefánikova
Pavlína P Oslavany, náměstí 13. prosince
Daniela S Bojkovice, Černíkova
Kristýna P Plzeň, Doubravka, Masarykova 1201/75, Centrum Doubravka, Pollex 1.patro
Marcela P Praha 11, Opatov, Chovatelské potřeby Pluto
jana b Klášterec nad Ohří, Osvobozená
Olga V Praha 3, Želivského
Klára Š Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
VLASTA H Šumperk, nám. Míru 10
Richard N Mariánské Lázně, HM TESCO, Chebská
Veronika S Litovel, Příčná
Daniela S Bojkovice, Černíkova
Olga H Nové Město nad Metují
Veronika K Praha 8, Čimice, Čimická
Irena S Praha 21, Újezd nad Lesy, Chotěnovská
Veronika K Veverská Bítýška, náměstí Na Městečku 49
MARIA-MICHAELA H Šumperk, nám. Míru 10
Petra Š Plasy, Manětínská
Alena R Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
TONDA  K Kaznějov, Ke Škále
Lenka  N Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
Vlasta D Rájec-Jestřebí, Blanenská
Lenka N Hranice, Náměstí 8. května (Jezerka)
patrik s Alba Iulia - Magazin Mobila Santei - Strada Gheorghe Sincai, nr 2
Věra  J České Budějovice, Dvořákova
Olga S Hluboká nad Vltavou, Masarykova
Marcela V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Marta K Strakonice, Velké náměstí
Simona Z Kralovice, Masarykovo náměstí
Anna M Český Krumlov, Sídliště Plešivec, u Pošty
Lenka R Pardubice, Sladkovského
Kateřina Š Plzeň, Bory, Dvořákova, naproti Mulačově nemocnici
Iva T Mladá Boleslav, Bezděčín
Viktória V Praha 1, Jindřišská
Štěpánka  Š Šlapanice, Čechova 23
Bronislava  Ž Krnov, Petrovická
Aneta V Uničov, Šumperská
Linda T Praha 7, Milady Horákové, Elektro Letná
Anna  S Mělník, Pražská
Marie H Rýmařov, Husova
Jana K Ostrava, Hrabová, Prodloužená
Terezie P Most, Báňská
Romana H Břeclav, Husova
Šárka B Havlíčkův Brod, Horní 15
Václava P Kaznějov, Ke Škále
Monika J Králův Dvůr, Pod Hájem
Monika J Králův Dvůr, Pod Hájem
Jakub Ž Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Eva K Brno, Střed, OC Letmo, Nádražní 681/2a
Vernika N Jihlava, Buková
Soňa J Třebíč, Smila Osovského 15/23
Monika  D Ostrava, Mariánské Hory, Grmelova, servis navigaci
Kateřina J Ostrava, Dubina (Koloniál), V. Jiříkovského
Pavla P Chomutov, Ruská - Traficon
Veronika N Příbram, Pražská
Petra D Ústí nad Labem, Krásné Březno, Podmokelská
Petra D Ústí nad Labem, Krásné Březno, Podmokelská
Veronika N Příbram, Pražská
Veronika N Příbram, Pražská
Jitka Š Nymburk, Palackého 75/32, EXO-EKO
Irena H Most, Javorová
Kristýna P Plzeň, Doubravka, Masarykova 1201/75, Centrum Doubravka, Pollex 1.patro
Jana Z Krnov, Opavská 30
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Helmut V Klášterec nad Ohří, Nám. E. Beneše
Markéta  M Plzeň, Bolevec, Gerská
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Petra R Nový Jičín, Palackého
Taťána  M Hlinsko, Wilsonova
Šárka M Dolní Bousov
Viktor Z Brno, Lesná, Dusíkova
Nikola M Hradec Králové, Plotiště, Koutníkova
Antonín  S Přibyslav, Bechyňovo nám
Monika R Prostějov, Vrahovice, Čs. arm. sboru
Radek Š Sadská
Aneta K Brno, Křídlovická 350/47
Klara P Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Hana D Město Touškov, Čemínská
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Jiří G Slaný, Dr. E. Beneše
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Jan F Praha 10, V olšinách (Billa)
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Miluše V Dolní Lutyně, U Kina
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Adéla R Prostějov, Vrahovice, Čs. arm. sboru
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Iveta F Olomouc, Pavelčákova 21
Štěpánka M Hlinsko, Wilsonova
Lucie H Plzeň, Bolevec, NC Orlík, Kaznějovská
Lucie K Plzeň, Bolevec, Gerská
Aneta K Znojmo, Velká Michalská, bytový textil
Lenka  P Rokycany, Masarykovo nám. 88
JANA Č Vysoké Mýto, Litomyšlská
Ladislav K Kraslice, Dukelská
Eva D Brno, Křenová 42
Zuzana Č Blansko, Svitavská
Dana B Praha 4, OD Spořilov, Hlavní
Věra  L Ostrava, Dubina (Koloniál), V. Jiříkovského
Dana B Praha 4, OD Spořilov, Hlavní
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Veronika K Praha 6, Kladenská, K Lánu
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Silvie Č Ostrava, Poruba, Čkalovova
Pavel Š Žďár nad Sázavou, Horní
Pavel Š Žďár nad Sázavou, Horní
Ladislav R Praha 5, Barrandov, Voskovcova
Martina S Kopřivnice, Záhumenní 352/3c
Kamila V Teplice, Alejní
Věra  M Jindřichův Hradec, Husova
Aneta M Orlová, Masarykova tř. (ESAM)
Pavla H Beroun, Karly Machové
Lucie J Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Lucie B Jílové u Prahy, Radlík, Pražská (u Billy)
Klára Š Litomyšl, (Kubík Textil) Sokolovská
Adam K Nepomuk, náměstí Augustina Němejce
Jakub  V Moravský Krumlov, nám. T. G. Masaryka 32
Jana M Moravské Budějovice, nám. ČSA
Zuzana K Bruntál, Ruská
Zuzana K Bruntál, Ruská
Dana V Klášterec nad Ohří, Nám. E. Beneše
Jitka A Most, Javorová
Adéla  K Nehvizdy, Pražská
Jana B Znojmo, Dukelských bojovníků 3299/128
Lucie V Pohořelice, Lidická 10
Helena Ž Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Jana Ř Klatovy, Ramala, Niederleho
Lenka Kate U Praha 5, Radlická (metro B)
Martina  K Hluk, Hradišťská
Ilona B Jilemnice, Dolení
Ilona B Jilemnice, Dolení
Anna S Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
Anna S Kolín, Karlovo Náměstí, Klíče
martina s Bystřice pod Hostýnem, Přerovská
Kateřina N Polička, Palackého náměstí
JAROSLAVA R Týniště nad Orlicí, 17. listopadu
Jana P České Budějovice, Husova třída
Jarmila S Holešov, Masarykova
Michaela B Cheb, Svobody, Baby studio (u Albertu)
Iaroslav S Cheb, Náměstí Krále Jiřího
Lucie  H Břeclav, Husova
BARBORA Š Rožmitál pod Třemšínem, Příkopy
Michala Š Kolín, Zahradní
Simona L Nymburk, Máchova
Michala Š Kolín, Zahradní
Michala Š Kolín, Zahradní
Libuše K Loštice, Olomoucká
Michaela N Moravské Budějovice, nám. ČSA
Nikola D Roudnice nad Labem, Karlovo nám.
Martina N Praha 9, Bratří Dohalských, Vysočanská (Metro B)
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Hana M Skuteč, Palackého náměstí
Ady R Zábřeh na Moravě, Žižkova
Eva Z Mladá Boleslav, Jana Palacha (pasáž Trio)
Lucie V Pardubice, nám. Jana Pernera (nádražní hala)
Kryštof C Litomyšl, Smetanovo nám. (Domácí potřeby)
Martina M Přelouč, Pražská
Ady R Zábřeh na Moravě, Žižkova
Martin M Nezamyslice, Vyškovská
Michaela K Brno, Žabovřesky, nám. Svornosti 2573/6, Hraboška
Alena V Březnice, Rožmitálská 37
Petra S Jičín, Barákova (Trafika)
Zdenka V Klášterec nad Ohří, Nám. E. Beneše
Lenka K Valašské Meziříčí, TESCO, Masarykova
Hana K Říčany,OC Lihovar, Barákova
Tomáš H Zlín, nám. Práce (Tržnice - Pánská konfekce)
Milena G Trutnov, Horská, Nábytek
Iva F Kladno, Divadelní
Iveta  B Slavkov u Brna, Hradební 1441, ecigareta-shop
Kateřina K Dačice, Školní
Kateřina  B Zlín, nám. Práce (Tržnice - Pánská konfekce)
HANA A Krnov, Hlavní náměstí (Moravel)
Zdenka T Milovice, ČSA
Jan Š Dvůr Králové n.L., ul. Dobrovského
Jan F Praha 10, V olšinách (Billa)
Pavla  P Chrudim, Okružní
Martina V Městec Králové, Přemysla Otakara II
Samuel  K Náchod, Kladská (nádražní hala)
Ivona K Ostrava, Nádražní, u Stodolní
Petra V Chomutov, Husova
Pavel Š Žďár nad Sázavou, Horní
Dagmar K Žďár nad Sázavou, Horní
Jana P Mladá Boleslav, 17.Listopadu
Jitka V Hradec Králové,(Hvězda) Štefánikova
Martina T Nýřany, Revoluční
Jana B Třebíč, Karlovo náměstí
Martina T Nýřany, Revoluční
Tereza T Plzeň, Slovany, Vřesová / Slovanská, h2toner
Zuzana K Příbram, 17.listopadu
Martina S Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Martina  S Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Martina S Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Veronika N Příbram, Pražská
Martina S Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
Veronika N Příbram, Pražská
Markéta  V České Budějovice, Máj, Ant. Barcala, Pošta
Bohumila P Zdice, Komenského
Martina S Plzeň, Skvrňany, Vejprnická
PETRA S Plzeň, náměstí Generála Píky
Kristýna Š Brno, Palackého tř., Trafika nonstop
KATEŘINA N Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
KATEŘINA N Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Pavlína P Tlučná, Hlavní 413
Jana M České Budějovice, Dvořákova
Jana M České Budějovice, Dvořákova
Sylva M Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Dana B Praha 4, OD Spořilov, Hlavní
Markéta  H Plzeň, Slovany, Slovanská
VERONIKA S Brno, Komín - Závist
JAKUB V Frýdek-Místek, Nádražní
Šárka K Valašské Meziříčí, Náměstí
Monika  Z Hodonín, Masarykovo náměstí
Andrea P Žďár nad Sázavou, Jungmannova
Veronika H Kralupy nad Vltavou, Sokolská
Olga S Hluboká nad Vltavou, Masarykova
Jana B Trutnov, Krakonošovo nám.
Lenka H Oslavany, náměstí 13. prosince
Sylva K Praha 8, Bohnice, Poznaňská
JAROSLAVA B Mladá Boleslav, tř. T. G. Masaryka
ALEŠ B Mladá Boleslav, tř. T. G. Masaryka
Alena R Ostrava, Poruba, nám. Antonie Bejdové
Petra Š Plasy, Manětínská
Lenka J České Budějovice, Otakarova (Rudolfovská)
Eva S Volary, Náměstí
Eva S Volary, Náměstí
Alexandra H Jihlava, Dominikánská 1329/7
Kateřina V Zlín, Sadová
Michal Č Kroměříž, Riegrovo náměstí
Michal Č Kroměříž, Riegrovo náměstí
anna m Malacky, 1. Mája 5470/46
Dana M České Budějovice, Senovážné náměstí, Zdravotnické středisko Metropol
eva t Říčany, Černokostelecká, Raisova
Viktória V Praha 1, Jindřišská
Viktória V Praha 1, Jindřišská
Viktória V Praha 1, Jindřišská
MARCELA P Chropyně, Ječmínkova
Richard Č Praha 9, OC Harfa, MOSKITO (PŘÍZEMÍ)
Lenka Z Litoměřice, Na Valech
Milan H Břeclav, Charvátská Nová Ves, Lednická 749/68
Jaroslava F České Budějovice, Husova třída
Milan M Praha 13, Hůrka, Aldig copycentrum, V Hůrkách
jiřina ž Česká Třebová, Litomyšlská
Marcela V Praha 8, Bohnice, Poznaňská
Alena B Ždánice, Příční
Marie  H Praha 5, Anděl, Vltavská
Darina Č Znojmo, OD Dyje, Obroková
Lenka P Kyjov, Jungmannova
KRISTYNA  K Cheb, Svobody, Baby studio (u Albertu)
Marie J Frenštát pod Radhoštěm, Dolní
Petra C Most, Jaroslava Průchy (budova Jungle Areny)
Lada  V Poděbrady, V Aleji
Lenka  K Frenštát pod Radhoštěm, Dolní
Lada V Poděbrady, V Aleji
Petra R Týn nad Vltavou, Veselská
Tomáš H Nové Město nad Metují
Kateřina P Brno, Campus Square Bohunice, Netroufalky
Petr T Klatovy, Ramala, Niederleho
Václav K Valašské Meziříčí, Poláškova
MONIKA B Most, Báňská
Michaela B Cheb, Svobody, Baby studio (u Albertu)
Ivana S Prachatice, Zvolenská 22
Vladislava  Š Brno, Palackého tř., MobilMax
Jana M Brno, Bystrc, Kubíčkova
Vendula F Přeštice, Komenského, Spokojená mamča
Petra S Bystřice (u Třince), Slezská káva a čaj
Šárka  S Krnov, Zámecké náměstí
Blanka F Příbram, OD Dvořáček, Špitálská
Hana  R Rokycany, Masarykovo nám. 88
Lucie H Zubří, Hamerská
Viktória V Praha 1, Jindřišská
Staniček P Ostrava, Nová Bělá, Mitrovická
Lucie K Plzeň, Bolevec, Gerská
Matyáš  K Velké Meziříčí, Hornoměstská 36
Veronika K Sušice, Americké armády
Veronika  P Praha 12, Kamýk, Pavlíkova
Michaela K Hradec Králové, tř. E. Beneše (Smart Print)
Božena H Zábřeh na Moravě, Žižkova
Nikola L Rokycany, Zeyerova 253
Nikola L Rokycany, Zeyerova 253
Nikola L Rokycany, Zeyerova 253
Nikola L Rokycany, Zeyerova 253
Nikola L Rokycany, Zeyerova 253
Jana Ř Klatovy, Ramala, Niederleho
monika s Český Těšín, Čapkova
HANA A Krnov, Hlavní náměstí (Moravel)
Ondřej  S Týn nad Vltavou, Veselská
Petra R Nový Jičín, Palackého
Alexandra H Jihlava, Dominikánská 1329/7
Lucie S Jílové u Prahy, V Lázních
Kateřina M Zábřeh na Moravě, Žižkova
Jirina H Benešov u Prahy, U Pivovaru 2304
Kateřina M Zábřeh na Moravě, Žižkova
Nikola Š Hranice, Radniční
Lucie  V Kralovice, Masarykovo náměstí
LENKA Š Jirkov, Vinařická
Kateřina N Polička, Palackého náměstí
Barbora S Vodňany, Bavorovská
Alexandra H Jihlava, Dominikánská 1329/7
Jana  L Plzeň, Bručná, Nepomucká
Tonička B Plzeň, Bolevec, Gerská